Kriket

Kriket je výsledkem budování společného snu dvou sourozenců Michiela a Anneleen z Belgie. Jejich cesta započala v roce 2018, kdy se rozhodli světu ukázat novou cestu udržitelného proteinu ve formě tyčinek obsahující cvrččí mouku. V rámci crowdfundingové kampaně se jim podařilo vybrat potřebné finanční prostředky pro splnění jejich snu a oficiálního započetí jejich startupu.

 

Modernizace portfolia produktů

Majitelé zdůrazňují, že se dlouho a důkladně zabývali jejich nabídkou, jelikož se chtěli ujistit, že se na jejich společný startup budou moci lidé důvěrně spolehnout. Důležité pro ně byla zpětná vazba od lidí a z daných odpovědí rozšířili nabídku o další zajímavé a chutné produkty. V tyčinkách nahradili kakaový prášek za lahodnou a poctivou čokoládu, díky tomu zlepšili ještě více jejich kvalitu a chuť.

 

Přepracování a vylepšování značky

Během procesu si uvědomili, že chtějí oslovovat širší veřejnost s ohledem na nové změny a zároveň přitom zachovat hodnotu jejich značky. Proto jejich rozhodnutí bylo spojit se s agenturou Van Berlo, která se specializuje na design udržitelných produktů. Pečlivě zkoumali všechny různé varianty od papírových obalů až po kovové plechovky. Závěr byl ale jednoznačný a vlastně tak trochu překvapivý. Nakonec se totiž rozhodli pro variantu z plastu. Ten je totiž pro jejich sortiment nejekologičtějším řešením. Na své obaly používají tenký a lehký mono plast, který je navíc plně recyklovatelný.

Z hlediska designu vzali v potaz zpětnou vazbu z posledních dvou let. Výsledkem tak jsou svěží barvy, zábavné ilustrace a nápadité texty na všech obalech produktů a nových webových stránkách.

 

A co jejich produkty?

Na našem webu Grig.cz můžete nalézt hned několik produktů těchto vynalézavých sourozenců, jejichž nabídku budeme do budoucna dále rozvíjet. Pokud máte rádi sladké snídaně, můžeme Vám určitě doporučit čokoládovou granolu se slaným nádechem. Jako mlsání k televizi se skvěle hodí jejich křupaví cvrčci s příchutí česneku nebo papriky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz