Naše prodejny

 

Brno | Praha | Plzeň | Pardubice | Ostrava | Jihlava | České Budějovice

 

Brno OC Olympia

Samoobslužný stánek

Navštivte náš samoobslužný stánek s chutnými svačinkami z jedlého hmyzu přímo v OC Olympia Brno! Nacházíme se v ideální poloze u prodejny Rockpoint a Samsung. Přijďte objevit zdravé a výživné snacky, které překvapí nejen svou chutí, ale i výhodami pro Vaše zdraví.

Najít na mapě

 

 

Praha OC Fénix

Samoobslužný stánek

V Praze na nás mimo řady zdravých výživ a vinoték můžete narazit v obchodním centru Praha Fénix ve Vysočanech. Stánek se zde nachází hned vedle prodejen Billa a Pet center. Tak se stavte na otočku.

Najít na mapě

 

 

Pardubice OC Atrium Palác

Samoobslužný stánek

I v Pardubicích se za námi můžete zastavit do OC Atrium Palác, kde provozujeme jeden z našich samoobslužných stánků. Najdete nás v pasáži u prodejny Vodafone a můžete zde nakoupit ty nejlepší z hmyzích produktů, které se na českém trhu dají najít. 

Najít na mapě

 

 

Ostrava OC Avion

Samoobslužný stánek

V OC Avion Ostrava nás najdete v uličce mezi prodejnami Rieker a s.Oliver. Zde můžete v rámci našeho samoobslužného stánku nakoupit plno červíků, cvrčků i kobylek!

Najít na mapě

 

 

Jihlava OC Citypark

Samoobslužný stánek

I v Jihlavě se můžete zastavit do našeho samoobslužného stánku v OC Citypark Jihlava. Najdete nás hned vedle prodejen Nordblanc a Sport Vision. V nabídce tu máme plno dobrot od Cvrččích chipsů až po naše speciální červíky v čokoládě!

Najít na mapě

 

 

Plzeň OC Olympia

Samoobslužný stánek

V Plzni nás najdete v obchodním centru Olympia v Černicích u prodejny Sephora. Náš samoobslužný stánek zde funguje po celou otevírací dobu OC a můžete zde nakoupit Vaše oblíbené hmyzí dobrůtky. 

Najít na mapě

 

 

České Budějovice NC Géčko

Samoobslužný stánek

Samoobslužný stánek Grigu v Českých Budějovicích najdete v nákupním centru Géčko. Přijďte objevit zdravé a výživné snacky, které překvapí nejen svou chutí, ale i výhodami pro Vaše zdraví.

Najít na mapě

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz