Velkoobchodní spolupráce

Grig-velkoobchodni-spoluprace-jedly-hmyz-potraviny-krupavi-cervici-min

Konzumace jedlého hmyzu zažívá v poslední době obrovský boom a množství lidí praktikující entomofágii roste raketovým tempem!

Máte-li zájem tohoto trendu využít a společně s námi nabídnout světu chutnou, výživnou a ekologicky nenáročnou alternativu současné stravy, jste na správném místě!

Chápeme, že každý je jedinečný a může se zapojit jinak, proto Vám nabízíme následující formy spolupráce:

 

Vlastní obchod

Vlastníte zavedený e-shop, či kamennou prodejnu a rádi byste svůj sortiment rozšířili o produkty z jedlého hmyzu? Kontaktujte nás a získejte tak naše produkty za velkoobchodní ceny!

 

Prodej pod vlastní značkou

Máte zájem o prodej našich hmyzích specialit pod vlastní značkou? Zboží pro Vás vyrobíme a případně zajistíme balení dle Vašich potřeb. Na Vás pak již pouze zbývá zboží prodat!

 

Franchizing - Prodejní stánky

Letní brigáda nebo pravidelný výdělek? To záleží pouze na Vás! Ať již chcete naše produkty prodávat na vánočních trzích, slavnostech vína, hudebním či food festivalu, nabízíme Vám spolupráci formou franšízy. Zisk z prodeje je pak pouze Váš! Dodáme Vám potřebné know-how, vybavení za zvýhodněné ceny a můžete začít! 

 

Gastronomie

Chcete ozvláštnit svoje pokrmy něčím, co si budou Vaši zákazníci ještě dlouho pamatovat? Naši volně balení cvrčci, červíci a kobylky jsou tu pro Vás. Ať již jimi ozdobíte cukrovinky či je přidáte do těsta na pizzu, bude se jednat o výjimečný kulinářský zážitek. Fantazii se meze nekladou, takže s chutí do toho!

 

Teambuildingy/Společenské akce

Ať již organizujete team-building či dětský tábor, využijte naší nabídky sušeného hmyzu a zajistěte svým účastníkům neopakovatelný zážitek!

 

Velkoobchodní platforma pro vytvoření objednávky

www.snakkwholesale.cz

 

 

Kontakty

Obchodní zástupce

David Foller

+420 722 946 818

foller@grig.cz

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz