Farmerio

Bratři Kovaříkovi oficiálně založili firmu v roce 2021, ovšem první pokusy se zpracováním hmyzu a jejich chovem začaly již mnohem dříve. Než dosáhli pravého výsledku a finální chuti Farmerio křupavých červíků, museli se prokousat strastiplnou cestou plných pokusů a omylů. Výsledek ale stál za to, dokázali najít ten nejlepší způsob zpracování a proto ve finální podobě červíci disponují nezaměnitelnou oříškovou chutí a vůní. 

“Než jsme dosáhli toho pravého výsledku, aby naši Farmerio Křupaví červíci opravdu chutnali skvěle, měli vyváženou chuť, barvu a správně "křupli", tak spousta upražených červíků končila v miskách našich domácích mazlíčků.”

Petr vystudoval ekonomickou fakultu VŠB v Ostravě, je tvůrcem myšlenky založení společnosti Farmerio a má pod palcem obchod, marketing a PR. Pavel naopak vystudoval Vysokou školu zemědělskou v Brně, od malička se věnuje světu hmyzu a je zodpovědný za výrobní proces zpracování, logistiku a komunikaci s dozorovými orgány. Není divu, že firma šlape jako hodinky, bratři se ve všem skvěle doplňují!

 

Co firma nabízí? 

Na jejich e-shopu můžete najít široký sortiment křupavých a lahodných červíků v nejrůznějších příchutích. Za nás určitě stojí za vyzkoušení příchuť pizzy, gyrosu nebo cookies! Pro odvážnější a milovníky sladkého je tu čokoláda s křupavými červíky! 

Produkty firmy Farmerio naleznete i na našem eshopu Grig.cz, tak utíkejte a vložte si něco i do svého košíku!


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz